מונה נטו

מערכת "מונה נטו" מבית RES מאפשרת לכם לייצר בעצמכם את החשמל הנחוץ לכם וכך, לצמצם למינימום ואפילו לאפס את חשבון החשמל! וזה עוד לא הכל... אם תייצרו חשמל מעבר לכמות הנדרשת לכם, החשמל העודף יוזרם לרשת הארצית ומחירו יקוזז מחשבונות החשמל העתידיים שלכם! אם אתם צרכנים פרטיים או מוסדיים, בבעלותכם גג לא מנוצל וברצונכם לצמצם ככל האפשר את צריכת החשמל, מערכת "מונה נטו" מבית RES היא פתרון מושלם עבורכם. המערכת תאפשר לכם לייצר בעצמכם את החשמל הנחוץ לכם במחיר קבוע לתקופה של 25 שנה וכך, לצמצם למינימום, או לאפס את כמות החשמל המסופקת ע"י חברת החשמל. כאשר צריכת החשמל שלכם תהיה נמוכה מיכולת הייצור של המערכת הסולארית, עודפי הייצור יוזרמו לרשת החשמל הארצית ותמורתם תקוזז מחשבונות החשמל העתידיים שלכם.

מונה נטו

 • מגזר

  שדה חובה

 • סוג גג

  שדה חובה

 • כיוון

  שדה חובה

 • גודל הגג

  שדה חובה

  מ"ר
 • חשבון חשמל

  שדה חובה

  ש"ח

ייצור חשמל בשנה

גודל המערכת

רווח חודשי

Total revenue from the system in 25 years

אחוז מחשבון החשמל

חזרה למחשבון

אחוז מחשבון החשמל

במסגרת תוכנית מונה נטו, RES מעמידה לרשותכם שני מסלולי הצטרפות, המלווים בייעוץ, ליווי אישי ותמיכה לכל אורך הדרך:

מסלול רכישה

התקנה של מערכת מונה נטו עם הון עצמי, או באמצעות אחת מתכניות המימון האטרקטיביות הקיימות כיום והחזר ההשקעה תוך מספר שנים.

מסלול השכרה

לבעלי גגות גדולים מאפשרת RES התקנת מערכת מונה נטו ללא תשלום והשכרת הגג לקבוצת RES, אשר תספק לכם את החשמל הדרוש לכם במחיר נמוך מתעריפי חברת החשמל.

קבוצת RES, מקפידה לשלב בכל פרויקט שהיא יוזמת ערכים מוספים חברתיים וכלכליים ומעודדת התקנות של מוני נטו בארגונים חברתיים במסגרת המגזר השלישי – מוסדות ללא כוונת רווח, עמותות וארגונים חברתיים, שעבורם, החיסכון הכספי הוא כורח קיומי.